סילבוס – לימוד הילינג שלב 1

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 10.11.20
תגיות:

להלן הסילבוס ללימודי הילינג 1:

פגישה/נושאי לימוד הילינג*
1מבוא לריפוי: לימוד תיאורטי של המבנה הפיזי והאנרגטי של האדם שרשרת השלבים שמניעה אותנו לפעול. מה מניע את הגוף שלנו. מה נדרש לרפא אצל האדם כדי שיבריא.  
2המרכזים האנרגטיים העיקרים: מידע תיאורטי אודות 7 הנקודות האנרגטיות העיקריות בגופנו.איזון המערכת ההורמונלית.החשיבות לפתח את יכולת הביטוי כדי להבריא.חקירת השאלה האם יש צורך בהגנה אנרגטית?
3מרכזי בקרה בגוף: כיצד לגשת אליהם לצורך שליטה נכונה על הגוף ועל הנפש.זרמים אנרגטיים בגוף – חשיבות "זרם הכבד" עבור הבריאות. מבוא לזרם הכבד.
4איזון: מה הגורמים המשפיעים על האיזון שלנו.כיצד לפתח את יכולת החיבור שלנו לעולם ולסביבה שלנו. פיתוח יכולת הקבלה שלנו ושל האחר. יכולת החיבור החברתית.לימוד זרם הכבד המלא.
5גישה לייחודיות שלנו [נקודת ה- ID]. גישה לתכונות שלנו וכיצד להשתמש בתכונות הייחודיות שלנו.
6כיצד לאזן את כל המרכזים האנרגטיים העיקריים, כדי שיפעלו בהרמוניה זה עם זה. השגת בהירות מחשבתית [משכבת התכונות עד ליהלום].
74 השכבות של ההילה וההשפעה שלהן על חיינו.מדיטציה רגרסיבית.
8מרכזים אנרגטיים בראשנו. כיצד להיעזר בהם כדי לשפר את  הזיכרון או כדי לשחרר דברים לא רצויים מהזיכרון.שחרור אנרגיות מיותרות מהגוף [waste energies] על מנת להשיג יותר שלווה.
9מבנה האמונות שלנו: מה תפקידו וכיצד לגשת אליו.השגת התפתחות רוחנית בעזרת התחברות אותנטית יותר לעולם [שחרור במבנה האמונות].
10איזון מערכת העצבים: איזון בין המערכת הסימפתטית למערכת הפרה-סימפתטית, הזרם החיובי והשלילי.
11כיצד להתחבר לתכונות שלנו, כדי לבטא אותן באופן בלתי-תלוי בסביבה. תרגיל בזהב [זהב בשכבת התכונות].
12כיצד להתעלות מעבר לקוטביות (של עבר/עתיד, ימין/שמאל, זכר/נקבה, שמחה/עצב, רצון/דחייה, מחלה/בריאות, לידה/מוות, שלום/מלחמה וכו') ולהתחבר אל עולם שכולו טוב, המתקיים כל העת ללא תלות במצב המודעות שלנו.
(*)ייתכנו שינויים כגון סדר השיעורים, התכנים המועברים והוספת חומר לימודי נוסף, כתלות בקצב התקדמות הקבוצה.
בנוסף לסילבוס זה, ישולבו בקורס נושאים חשובים אודות אורח חיים בריא, שיציגו דרכים משלימות להשגת בריאות פיזית ונפשית.

אופן הלימוד בקורס

  • הרצאות פרונטליות
  • תרגילי מדיטציה חווייתיים לחישת אנרגיה
  • תרגילי ריפוי בזוגות

מה תקבלו בלימודים:

  • דפי עזר לקורס
  • גישה לפורום אינטראקטיבי לשאלות ולדיונים
  • תעודת סיום לימודי הילינג שלב 1

תעודת אחריות

נרשמתם לקורס והתחרטתם? אתם זכאים לקבלת החזר של 80% משכר הלימוד.

*תעודת האחריות תקפה לשני השיעורים הראשונים.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

מתרפאים אלה כבר מצאו את הפתרון

קחו טעימה מההצלחות שלנו

הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
מורן י'
ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
מרטי ג׳
הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
ממלצה בחום
דבורה א'
הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
מור י'
יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
נתנאל ג'
Open chat
צריכים עזרה? דברו איתנו!