קורונה: 3 עובדות שכל אחד צריך לדעת

נכתב ע״י: יאיר מימון בתאריך: 9.3.20

בכתבה זאת אני מביע את דעתי האישית על ווירוס הקורונה. היא לא באה כדי להחליף דעה רפואית כלשהי ולא במקום התייעצות רופאית.

מאז פרצה הקורונה, מערכות הבריאות בעולם מביעות בהלה וגם פאניקה. האם יש להן גישה רציונלית לטפל בקורונה?

שלוש עובדות שצריך לדעת

  1. הווירוס מתקיים ומתרבה רק בסביבה של תאים חלשים או בזכות פסולת שמצויה בגוף, שנוצרה עקב אוכל לא בריא, זיהום אוויר, לחץ נפשי ועוד, אשר גורמים לחמצון יתר של התאים בגוף. עיינו בכתבה "ווירוס: מדוע יש אנשים שלא נדבקים". רק כאשר יש בגוף חומציות בשיעור מספיק גדול, אפשר להידבק מהווירוס ונוצרת דלקת זיהומית. כאשר מפנים את הפסולת מהגוף, אז הדלקת נעלמת. קרא את הכתבה "לפנות את הפסולת" כדי להבין. מכאן ניתן להבין מדוע הווירוס לא מתרבה אצל כל אדם.
  2. כאשר הווירוס מתרבה בגוף, אז הגוף מגיב אליו כדי להילחם בו. הגוף הוא מכונה משוכללת הרבה מעבר למה שהשכל האנושי יכול להבין. לכן זאת טעות להילחם בתגובה החכמה של הגוף, כמו לתת טיפול סימפטומטי, היות שטיפול כזה פועל נגד הגוף ובעד הווירוס! למשל הורדת חום יכולה להיות מסוכנת, קרא את הכתבה "מה הסכנה כשיש חום?" כדי להבין.
  3. אדם חזק בנפשו ושמחובר למהות שלו לא יקבל את הווירוס (נפש בריאה בגוף בריא!). קרא את הכתבה "כיצד חוזרים לבריאות" כדי להבין. כאשר מכניסים אנשים לבהלה ונותנים להם להרגיש שאין להם שליטה, אז מחלישים אותם ובכך מחזקים את המגפה.

שלושת דרכי הפעולה להתמודדות עם הקורונה

  1. בזמן מחלה ואף מהרגע שיש חשש למחלה (מהרגע שנכנסים לבידוד), לא להכניס פסולת לגוף אלא לאפשר לגוף לפנות את הפסולת! למשל לאכול רק פירות וירקות חיים או לשתות מיצים טבעיים וטעימים של פירות וירקות. יש לקבל ייעוץ מתאים כיצד לעשות זאת – פנו אלינו !
  2. לא לתת טיפול סימפטומטי שמתנגד לפעולות הגוף, אלא במקום זה לעזור לפעולות הגוף נגד הווירוס.
  3. טיפול הומאופתי מחזק את נפש האדם ועוזר לגוף להילחם בווירוס. לכן הוא עוזר לאדם להבריא בצורה יותר פשוטה ומהירה ומונע סיבוכים.

שלושה נושאים אשר לדעתי הענווה הם שגויים ברפואה הקונבנציונלית

המערכות הרפואיות המקובלות בעולם:

  1. אינן מעודדות אכילה נכונה ובריאה. מדוע משרד הבריאות מאשר הכנסת חומרים מסוכנים ואף מסרטנים לתוך המזון כגון צבעי מאכל, חומרי טעם וריח, חומרים משמרים ועוד אשר גורמים לפסולת בתוך הגוף ובכך מעודד מחלות?
  2. נותנות תרופות ומטפלות במחלות באופן סימפטומטי, בצורה לא טבעית שמנוגדת לאופן הפעולה של הגוף.
  3. מחלישות את נפש האוכלוסיה בכך שמשדרות לאנשים שאין שליטה במחלה וגורמות לבהלה.

בכדי להבין מדוע קיים שוני בהשקפת העולם בין הרפואה הקונבנציונלית לרפואה הטבעית, עיינו בכתבה "ההבדל בין הומאופתיה לרפואה קונבציונלית".

להעדיף את הגישה שמביאה תוצאות טובות יותר

יש מקומות בעולם שמרפאים את הקורונה באמצעות הומאופתיה ודיקור סיני, ומקבלים תוצאות מרשימות. עיינו בכתבה "קורונה – יש פתרונות מוכחים".

לדעתי, צריך להעדיף את הטיפולים אשר נותנים את התוצאות הטובות ביותר.

הקורונה – מה היא מלמדת אותנו?

בעשורים האחרונים, הרפואה הקונבנציונלית נוקטת בפעולות שמטרתן לנסות שלוט על התהליכים הטבעיים שמתרחשים באדם בעזרת תרופות, ניתוחים וכו', כאילו הרפואה יודעת טוב יותר מהגוף מה טוב עבורו. אנו רואים שלמרות ההתפתחות האדירה של הרפואה, האנושות נעשית יותר ויותר חולה מדור לדור. עכשיו שיש "בהלת קורונה", רואים שבעצם אין למערכת הבריאות הקונבנציונלית באמת שליטה. הסיבה ברורה: הביולוגיה של האדם היא הרבה יותר חכמה מהרפואה.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

לקוחות אלה כבר מצאו את הפתרון

קחו טעימה מההצלחות שלנו

הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
מורן י'
ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
מרטי ג׳
הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
ממלצה בחום
דבורה א'
הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
מור י'
יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
נתנאל ג'