טיפולים נוספים

בקליניקה אנו מציעים מגוון טיפולים המעניקים תמיכה רגשית ואנרגטית המסייעת לתהליך ההחלמה ברבדים העמוקים ביותר. ניתן לשלב את הטיפולים כתוספת לתהליך ההבראה ההומאופתי, או כטיפול נפרד.

טיפולי הילינג – אנרגיה שנובעת מהשורש

טיפול בהילינג הינו טיפול אנרגטי עדין אך עוצמתי, שנועד לשחרר תחושות, רגשות ומחשבות תקועות שנובעות מקונפליקטים ומסבל, ומאפשר למתרפא להצמיח מחדש את האיזון הטבעי הקיים בתוכו. הטיפול פועל ברבדים העמוקים ביותר של הגוף ושל הנפש וכולל איזון של נקודות ומסלולים אנרגטיים – כולל איזון מרידיאנים. הטיפול מתבצע עם או ללא מגע ויכול לשמש כטיפול משלים ותומך בזמן הטיפול ההומאופתי.

רגרסיה – ידע שנובע מהשורש

התודעה האנושית היא עולם מופלא ועשיר, שצופן בחובו "ספריות" שלמות של ידע וחכמה. לכל אחד מאתנו ספריה אישית, הכוללת את זיכרונות העבר שלנו לפרטי פרטים וכן ידע אוניברסלי יקר מפז, שיכול לסייע לנו בתהליכי פיתוח המודעות האישית והריפוי העצמי. באמצעות טיפולי הרגרסיה, אנו מקבלים גישה ישירה ל"ספריות" הללו ולידע שהן אוצרות בתוכן. במהלך הטיפול נכנס המתרפא למצב מדיטטיבי מודרך, מקבל תשובות לשאלות המעסיקות אותו, או פתרונות לבעיות שהוא מבקש לפתור.

ייעוץ לתזונה ולאורח חיים בריא

אורח חיים נכון, הינו מצבו הטבעי, הבריא והמקורי של כל אדם והוא מרכיב חיוני לבריאותנו הפיזית והנפשית. כהשלמה לטיפול ההומאופתי, אתם מוזמנים לקבל בקליניקה ייעוץ והמלצות לניהול אורח חיים בריא ומאוזן במגוון תחומים:

  • תזונה
  • פעילות גופנית
  • נשימה נכונה
  • פילוסופיית חיים מאוזנת
  • ועוד…

טיפול בפרחי באך

פרחי באך מספקים הקלה משמעותית לסימפטומים שונים ומגוונים.

פרחי באך אינם פותרים את שורש הבעיה אך מקלים עליה באופן משמעותי.

אנו משתמשים בהם כאשר יש למתרפא בעיות קשות ומורכבות, שבעקותיהן אנו מעריכים שמוקדם מידי להתחיל איתו טיפול הומאופתי. לאחר ההקלה בעקבות פרחי באך, כאשר המתרפא התחזק, אז ניתן להתחיל בטיפול שורש בעזרת הומאופתיה, אשר נועדה לפתור את הבעיות באופן סופי.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

לקוחות אלה כבר מצאו את הפתרון

קחו טעימה מההצלחות שלנו

הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
מורן י'
ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
מרטי ג׳
הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
ממלצה בחום
דבורה א'
הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
מור י'
יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
נתנאל ג'