שאלות ותשובות

במאגר זה מוצגות תשובות לשאלות שנשאלנו.
אם שאלתך לא מופיעה כאן, הוסף/פי אותה כדי שכולם ירוויחו:

לא ראיתי באתר שלך שאתה מטפל ב- ADHD. האם אתה מטפל גם ב- ADHD ?

תשובה

אני לא רופא, אני הומיאופת ועל-כן אני מטפל באדם ולא בשמות של מחלות. במטרה להבין את הסיבה שמובילה להופעת הסימפטומים, אני מתייחס לכלל הסימפטומים הקיימים אצל האדם ובעיקר לחוויה הנפשית והגופנית שלו. ייתכנו הרבה אנשים עם אותו שם של מחלה, ולכל אחד הסיבה למחלה היא שונה. על-כן כל אחד יזדקק לטיפול הומיאופתי אחר. מסיבה זאת יש לחפש באתר זה בעיקר את הסימפטומים עצמם או את החוויות שמרגישים מבחינה נפשית או גופנית, יותר מאשר שמות של מחלות.
כאשר נבין את הסיבה ל- ADHD אצל האדם אז נוכל לפתור אותה ובעקבות כך ה- ADHD יעלם.

מדוע קפה יכול לעצור טיפול הומיאופתי?

תשובה

להבנה מדוע קפה יכול לעצור טיפול הומיאופתי, צריך להבין מה קפה עושה לאדם. בכדי להבין מה חומר מסוים עושה לאדם, צריך לבחון מה תגובת הגוף לחומר זה, מאחר שהגוף תמיד מגיב הפוך מהגירוי החיצוני. למשל אם שמים יד במים מאוד קרים ולאחר מכן מוציאים את היד מהמים הקרים אז היד תתחמם. הסביבה קיררה את היד ולכן הגוף חימם את היד. למשל קילוף בצל גורם לדמעות בעיניים. מכאן מבינים שהבצל מיבש. הדמעות הן תגובה לייבוש של הבצל.
קפה גורם לגוף להתעורר. מכאן אנו מבינים שפעולת הקפה היא הרדמה. הקפה נוטה לעצור את המעבר העצבי בסינפסות (סינפסה היא אזור החיבור בין שני נוירונים). אם הגוף אינו מגיב לגירוי של הקפה אז הפעולה העצבית תואט. התגובה של הגוף היא הגברת הקלט בעצבים על מנת שמעבר האות בסינפסות לא ייפגע בהרבה. ואכן יש אנשים שאוכלים פולי קפה ולאחר מכן מרגישים עייפות גדולה מאוד. הסיבה לכך היא שהגוף אינו מצליח להגיב מספיק חזק לגירוי כה חזק של פולי קפה ולכן ההאטה העצבית מורגשת.
אדם שקיבל חומר הומיאופתי צריך להגיב לגירוי ההומיאופתי עד לסיום התהליך. אם אדם זה נוטל קפה אז הגוף נרדם ומתוך מעין עצלנות מסיט את תגובת הגוף מהחומר ההומיאופתי (שהיא תגובה שדורשת מהגוף להוציא את כוחותיו לפועל) לתגובה לקפה שהיא נעימה יותר. ההסטה הזאת גורמת לגוף להפסיק להגיב לחומר ההומיאופתי ומתוך כך הריפוי ההומיאופתי מופסק.

התינוק שלי בוכה הרבה ורוצה כל הזמן ידיים. הוא יכול להירדם רק בידיים שלי וכשאני מניחה אותו הוא מייד מתעורר. האם הומיאופתיה יכולה לעזור?

תשובה

ברור שקיימת סיבה להתנהגות זאת של תינוקך. כאשר אבין אותה אז אוכל לתת לתינוקך טיפול הומיאופתי חד-פעמי אשר יפתור את הסיבה. כתוצאה מכך תינוקך יוכל להיות רגוע ומאושר גם כשאינו בידיים.

האם הומאופתיה יכולה לעזור במקרים של התקררות, מחלה עם חום, דלקת ריאות, דלקת גרון, דלקת אוזניים, שפעת וכו'?

תשובה

אני פותר בעזרת הומאופתיה קלאסית מקרים של התקררויות, מווירוסים וגם מחיידקים, ללא צורך ‏באנטיביוטיקה. ברוב המקרים תוך פחות מיממה, חל שיפור משמעותי מאוד והחום יורד.‏
אני גם פותר בעזרת הומאופתיה מקרים של דלקות חוזרות. ההומאופתיה מטפלת בסיבה לדלקת. לאחר שפותרים את הסיבה, הדלקות כבר לא חוזרות.‏ זהו טיפול יעיל ופשוט שמתאים לכל הגילאים, אפילו לפעוטות.

מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

יחד נגבש תוכנית הבראה המתאימה לכם

לקוחות אלה כבר מצאו את הפתרון

קחו טעימה מההצלחות שלנו

הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
מורן י'
ההומופאתיה והטיפול אצל יאיר עזרו לנו בהרבה מקרים כגון: חום אצל ילדים, טיפול בפרכוסים, דלקות כאלה ואחרים, הילד שלי חטף את מחלת החזרת והם סייעו לנו בהכל בלי התערבות רפואית ב"ה. חרדות או כל מועקה אחרת אחרי טיפול מרגישים הקלה ומגיעים לסיבות ובאופן טבעי לפתרונות... זוג מדהים עם המון אהבת חינם אינסופית שנותנים מזמנם ומעצמם והכל מתוך שמחה וחיוך ולב רחב. ממליצה בחום!!! תנסו לא תתאכזבו
מרטי ג׳
הגעתי ליאיר בעקבות המלצה של חברה‎ .‎
כשהגעתי ליאיר לא היתי הכי בטוחה שאפשר להבריא על ידי טיפול הומואפתי‎ .‎
להבריא מבחינה נפשית וגם רפואית‎ .‎אני מטופלות כבר שנתיים‎, וגם שני הילדים שלי‎ .‎
פשוט מתנה מבורא עולם שהגעתי אליהם‎ .‎אני מרגישה מבחינה נפשית‎ מאוד מחוזקת .המוטיבציה שלי עלתה‎ .‎
יש לי יותר כוחות ויכולת להתמודד עם דברים
ממלצה בחום
דבורה א'
הגעתי אל יאיר במצב שהטיפול התרופתי נגד החרדות אותת לי שהוא לא מספיק. הטיפול של יאיר עזר לי להפחית במינון הטיפול התרופתי שאני מקבלת במשך 9 שנים. התחלתי להרגיש יותר נוכחת ושלווה. התחלתי לנהוג מחוץ לעיר, דבר שלא עשיתי המון זמן. התחלתי להרגיש תחושה של שלמות. בנוסף, הצלחתי להגיע לתובנות עמוקות כמו מהי מהות חיי וכמה טוב יש לעולם להציע לאנושות.
מור י'
יאיר עזר לנו בהרבה דברים. קשה לתאר בכמה משפטים אבל ההומופתיה עבורנו הוא הצלה אחת גדולה מאחר והטיפול שלו הוא כל כך שורשי ועמוק ונותן מענה מעבר לטיפול הנקודתי כאשר הרפואה הרגילה מטפלת בסימפטום נטו ההומופאתיה מטפלת בנסיבות העמוקות יותר וממילא מעלימה את הסימפטום. דרך הטיפול ההומופאטי קבלנו הרבה כלים לסייע לילדים ולעצמנו צריך להתנסות בכדי להבין ואני ממליץ בחום!!
נתנאל ג'